Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 23, 2017 11:17 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Strona z blogiem z j. obcym. 
Autor Wiadomość

Post Strona z blogiem z j. obcym.
Czy dodatkowy j. obcy np. j. angielski na stronie z blogiem pozwoli na zwiększenie wejść i zyskanie wiernych czytaczy bloga? Jest jeden problem, że tłumaczenie treści kosztuje a strona niekoniecznie musi przynosić dochód. Strona istnieć będzie w celu przybliżenia wydarzeń historycznych a nie zarabianiu. Tylko czy kogoś z zagranicy będą interesowały wydarzenia z historii Polski np. o dywizjonach, II Wojnie światowej i historii z alkowy. Uprzejmie proszę o Państwa wypowiedzi. Z góry serdecznie dziękuję za każde napisane w tym temacie zdanie.

Wt lis 15, 2016 12:31 pm
Zobacz profil WWW

Post Re: Strona z blogiem z j. obcym.
Moim zdaniem nie ma sensu tłumaczyć treści w ramach istniejącego bloga -- lepiej tworzyć od razu treść po angielsku na osobny blog o tej samej tematyce.

Wt lis 15, 2016 4:45 pm

Myślę, że to nie ma sensu. Wiele razy oglądałam w TV, jak ludzie z zagranicy mają gdzieś historię Polski (niektórzy w ogóle nie wiedzieli gdzie leży Polska). A jeśli chodzi o tłumaczenie na angielski to zgadzam się z opinią @Krzysztof Lis :) Po co mieszać tak języki.

Cz lis 17, 2016 1:49 pm

Co sądzicie o połączeniu historii Polski z opisem ważnych wydarzeń choćby w dziejach Europy? Można by zorbudować blog i po jakimś czasie opisywac równie szczegółowo histroię naszcyh sąsiadów, może nie wszystkich na raz ale po kolei i dodawać więcej niż jeden wpis za każdym razem. Jeden o histroii Polski a drugi z historii sąsiasującego państwa. Wiem, że to jest czasochłonne i materiały o historii sąsiadów w zagranicy trzech stron świata kosztuje ale można zrobić taki prezent potomnym i wszystkim. Taki mega wypasiony blog. A co myslicie o multiblogu? Jeszcze dokładnie nie wiem jak to działa ale można by skompresować historię Europy w szczegółach na jednym blogu.

Wt mar 14, 2017 2:23 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]