Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 22, 2017 2:33 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania 
Autor Wiadomość

Post Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania
Dzień dobry. Posiadam kłopot z wyborem systemu alarmowego do mojego mieszkania. Chcę zamontować dość dobry alarm, który nie będzie wywoływać fałszywych alarmów - często podrużuje i nie chcę się na zapas przejmować. Przeczytałem na tej stronie [wymoderowano spam] , że alarmy Satel są przeważnie montowane w budynkach mieszkalnych. Natomiast nigdzie nie byłem w stanie znaleźć informacji o konkurencyjnych systemach alarmowych? Czy nie są dostępne na polskim rynku? Czy po prostu są na tyle słabe, że nie powinno się ich zakładać w domu. Chciałem się jeszcze dowiedzieć jak wygląda ochrona budynku jak jestem wewnątrz. Czy można uruchomić wtedy system alarmowy i przemieszczać się po domu normalnie. Oraz najważniejsza sprawa - mam kota. Czy taki zwierzak będzie włączał system alarmowy w domu?

Pn paź 24, 2016 1:36 pm
Zobacz profil WWW

Post Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania
A z ogrzewaniem co byscie polecali? Warto kupic wkłady kominkowe takie jak np. http://www.kominki-elmes.pl/wklady-komi ... i/mbm.html czy lepiej inne ogrzewanie? Pierwszy raz przychodzi mi wybrać bo zawsze mieszkalem w bloku i mialem ogrzewanie ze spoldzielni a teraz mam dylemat ktos moze pomoc...?

N wrz 17, 2017 7:27 pm

Post Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania
Nie polecam systemów alarmowych, gdy ma sie kota :P

Pn wrz 18, 2017 2:00 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]