Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 21, 2017 2:48 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy blogowanie o polityce się opłaca? 
Autor Wiadomość

Post Czy blogowanie o polityce się opłaca?
Zastanawiam się czy warto pisać blog polityczny? Czy się to opłaca? Jest już mnóstwo takich blogów gdyż spora cześć polityków ma swój blog. Czy mój blog o polityce nie zginie wśród tłumu podobnych. Chciałbym podkreślić, że nie jestem politykiem. Czy będą chętni do czytania mojego zdania na tematy polityczne?

Pn lut 08, 2016 2:36 pm
Zobacz profil WWW

Post Re: Czy blogowanie o polityce się opłaca?
Mam dla Ciebie pytanie, które pozwoli nas ukierunkować dalszą dyskusję.

Czemu ktokolwiek miałby czytać Twoje opinie na tematy polityczne, a nie inne blogi na ten temat?

Jak zauważyłeś, jest sporo blogów prowadzonych przez polityków, ale popularnością cieszą się także blogi poruszające na tematy polityczne, prowadzone przez osoby, które nie są politykami. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czemu te blogi są popularne i czemu Twój miałby się wśród nich przebić.

Jestem przekonany, że ludzie będą skłonni czytać blog, na którym prezentowane będą wnikliwe i rzetelne analizy tego, co się w polityce dzieje, trafne komentarze, czy wreszcie bliskie im poglądy. Trudno to pogodzić, zwłaszcza z punktu widzenia tych poglądów. Sam fakt ich istnienia u czytelników powoduje, że na starcie tracisz sporą część potencjalnych odwiedzających (którzy po prostu nie będą się z Tobą zgadzać).

Wt lut 09, 2016 10:35 am
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]