Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:41 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Przygody wesołego afilianta 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 29, 2016 9:50 pm
Posty: 10
Post Przygody wesołego afilianta
Potyczki z programami afiliacyjnymi przypominają czasem rozwleczoną telenowelę z wieloma wątkami i leniwymi zwrotami akcji. No ale po pewnym czasie coś zaczyna człowiekowi świtać i pierwsze sukcesy powoli stają się rzeczywistością.

Dlatego chciałem zaprosić Was na blog o afiliacji. Być może pozwoli Wam na uniknięcie błędów, które ja zdążyłem już popełnić :)

http://www.wesolyafiliant.pl/


Wt wrz 20, 2016 9:44 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 5:56 pm
Posty: 8
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Blog ok. Widzę, że jest oparty na Bloggerze. Jak na początek na pewno wystarczy. Potem wszystko można skopiować i przenieść na coś bardziej zaawansowanego na swoim hostingu. Nie wiem jak to jest na blogerze ale przydał by się według mnie odświeżony, ładniejszy wygląd dla twojego bloga.


Cz wrz 22, 2016 10:01 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lip 29, 2016 9:50 pm
Posty: 10
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Dzięki za opinię - co do layoutów na Bloggerze to niestety szału nie ma, jeśli już wyglądają nowocześniej to są paskudnie nieczytelne :-). Ale przynajmniej pozwalają na bardzo szybki start na własnej domenie.


Pt wrz 23, 2016 6:45 am
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn paź 03, 2016 4:52 pm
Posty: 2
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Nie jest źle, ale faktycznie ten schemat trąci myszką ;) Pomyśl może nad Wordpress?


Pn paź 03, 2016 4:59 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 29, 2016 9:50 pm
Posty: 10
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Wordpressa nie lubię :-). Jeśli sam blog się przyjmie, przeniosę go na dedykowanego Drupala na swój hosting.


Pn paź 03, 2016 5:28 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 5:56 pm
Posty: 8
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Co kto lubi, od czegoś trzeba jednak zacząć. Ale swój hosting to jednak coś. Skoro już kupiłeś domenę to w sumie nie ma co się zastanawiać. Gdyby to była subdomena blogspot ok, ale hosting to jednak swoboda i możliwości.


Wt paź 04, 2016 11:43 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lip 29, 2016 9:50 pm
Posty: 10
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Zgadzam się w pełni, aczkolwiek sam proces tworzenia dedykowanej strony potrafi wyczerpać cały zapał, który się miało przy wymyślania blogu :-). Moim zdaniem lepiej nie startować z grubej rury, a zamiast tego zacząć od treści. I obserwować reakcje. Blogger nadaje się do tego bardzo dobrze, bo nie emituje reklam i pozwala za darmo przypiąć domenę. Stąd taka decyzja - w pełni świadoma.

No a layouty są niestety na Bloggerze kiepskie, ciągle nie mogę zrozumieć czemu nie mogli wprowadzić paru nowych responsywnych templatów... Pewnie platforma w obecnej postaci się starzeje i nie opłaca się w nią ładować pieniędzy.


Śr paź 05, 2016 6:35 am
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2016 5:56 pm
Posty: 8
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Jeżeli można za darmo podpiąć domenę to świetna oferta, wystarczy jedynie pomyśleć tylko o domenie. W WordPress za darmo są ich subdomeny a za możliwość podłączenia własnej trzeba zapłacić tyle że taniej wyszłoby zamówić hosting plików i zainstalować go osobiście;) a możliwości jest zdecydowanie więcej, a jak nie chcemy WordPress to dajemy Joomle czy Drupal z mnogością skórek i wtyczek każdy, a tam możemy mieć tylko jedno.


Śr paź 05, 2016 8:22 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 03, 2016 12:03 pm
Posty: 20
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Na początek chciałbym pogratulować pomysłu na bloga.

Należałoby pomyśleć nad jakimś hasłem, nagłówkiem, który od razu pokaże ludziom co oferujesz.
Wesoły Afiliant, historia nierównej walki.

Czyli nie traktujesz tego poważnie i zniechęcasz do bycia kontrolowanym przez program partn.?

To na czym bym się skupił to pokazać ludziom od razu co możesz dla nich zrobić.
po co do ciebie przyszli?

Ludzie się może i domyślają, ale nie masz nad tym kontroli.
Musisz napisać w czym im pomożesz

dobrać program?
pomożesz zarabiać w tym w którym są
znaleźć metody?

Zrobiłeś pewnie badania to wiesz, co im spędza sen z powiek :)

Pod tym umieść zapis na newsletter ( tak naprawdę daj wartościowy ebook, video, cokolwiek co do tej pory stworzyłeś)
tylko niech się zalogują.

Wiedziałeś że najwięcej ruchu jest z wysłanego mailingu?

codziennie marnujesz swój ruch. jeśli nie prowadzisz mailingu. Bez tego to tak jakbyś mieszkała na wynajmie

Przestań też rozpraszać swoje czytelniczki/ów,
przenieś O mnie na osbną stronę ( zrób menu)
Nie czas jeszcze na to i jak przeniesiesz to rozbuduj tę stronę tak samo.

wiedziałeś że większość ludzi czyta tylko nagłówek? Skup się więc na pisaniu nagłówków, poswięcaj na niego tyle samo czasu ile na pisanie artykułu.

W każdym poście ucz ludzi jakiejś konkretnej rzeczy. I formatuj wpisy, rób wyliczanie, akapity, odstępy co 4-5 wierszy. żeby łatwiej się czytało.
zadbaj o przejrzystość.

<a href="http://www.okuniewicz.pl/uncategorized/zwiekszyc-skutecznosc-bloga/">recenzja</a>
www.okuniewicz.pl


N gru 04, 2016 4:38 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 29, 2016 9:50 pm
Posty: 10
Post Re: Przygody wesołego afilianta
Dzięki za parę wskazówek, każda rada jest cenna :-).


Pn gru 05, 2016 11:12 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.