Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N paź 22, 2017 11:08 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Umeblowanie firmy 
Autor Wiadomość

Post Umeblowanie firmy
Dzień dobry. Od jakiegoś czasu sporo się pisze o futurystycznym wystroju firmy. W sieci jest sporo serwisów internetowych, które przedstawiają meble biurowe w nowoczesnej odsłonie. Nie mam pojęcia, jaki wpływ na postrzeganie firmy mają tego typu ścianki szklane w siedzibie firmy. Czy nowoczesny wygląd biura ma pływ na jakość pracy ludzi w firmie. Równie istotną dla mnie rzeczą jest fakt czy [wymoderowano spam] oddziaływają pozytywnie na odwiedzających nas kontrahentów? Czy poprzez takie rozwiązania, klienci chętnie podpisują umowy? Wiadomo, iż wystrój biura jest bardzo ważny, ale zastanawiam się do jakiego stopnia takie ścianki szklane podnoszą przychody danego biura, które zainwestowało w tego rodzaju meble biurowe.

Cz lis 10, 2016 5:15 pm

Post Re: Umeblowanie firmy
Jeśli chodzi o wystrój firmy to może dobrym pomysłem, byłoby tez spróbować czegoś takiego jak [wymoderowano spam]? Odpowiednio dobrane mogły by sie fajnie wpasować we wnętrze. Na stronie sklepu fototapety24.net znajdziesz masę ciekawych wzorów, z których na pewno jakiś wybierzesz!

Wt mar 28, 2017 4:55 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]