Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:35 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Transfer kończącej się domeny 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn maja 04, 2015 5:35 am
Posty: 23
Post Transfer kończącej się domeny
Niedługo kończy mi się abonament na domenę. Zastanawiam się w jaki sposób tanio ja przedłużyć (mam w az, a tam tanio nie jest). Zwolnić i później wykupić za parę złotych (boję się, że ktoś mnie wyprzedzi). Druga opcja to przeniesienie do innego operatora. Nie robiłem tego jeszcze - czy to jakaś skomplikowana sprawa? I czy można jeżeli mam jeszcze umowę z AZ?


Cz lip 02, 2015 6:19 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Transfer kończącej się domeny
Ile płacisz w AZ?


Cz lip 02, 2015 11:27 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 04, 2013 7:44 am
Posty: 25
Post Re: Transfer kończącej się domeny
Osobiście nie mam dobrych doświadczeń z AZ. Pamiętam, jak zostało mi do wygaśnięcia 15 dni i trafiłem na infolinii na taką arcy niemiłą konsultantkę, która pracowała tam chyba za kare. Chciałem uzyskać kod authInfo. Przedłużała to w nieskończoność.
Przedłużenie w AZ domeny .pl to 99 netto. U innych jest o połowę taniej.
A i ważna sprawa, od połowy czerwca NASK wycofał się z funkcji registratora i przekazał obsługe nazw domen swoim partnerom, czyli krajowym rejestratorom. Tutaj znalazłem info na ten temat: http://dnspartner.pl/
Transfer domen jest za free. Przechodzi też okres rozliczeniowy od poprzedniego rejestratora.


Cz lip 02, 2015 1:30 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Transfer kończącej się domeny
Ja za przedłużenie w AZ płacę 50 zł netto. Ale mam chyba jakiś lepszy status, bo też mam tam i sporo domen. Na miejscu autora wątku złożyłbym propozycję nie do odrzucenia -- albo obniżenie kosztu, albo kod authinfo do przeniesienia domeny. :)


Pt lip 03, 2015 9:44 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.