Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:04 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Tomasz Lis konkurencja 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sty 08, 2015 11:26 am
Posty: 2
Post Tomasz Lis konkurencja
Kurczę stary lisie jeden powiem Ci tak, jesteś guru w pewnym sensie jeśli chodzi o temat zarabiania na stronach www, masz wiedzę odnośnie AdSense jest to wiedza tajemna, ale po wpisaniu w wyszukiwarkę Tomasz Lis wszystko prowadzi do innego lisa. Nie jest dobrze mieć kopię siebie albo być czyjaś kopią. Czasami to dobrze, ale czasami wadzi.

Druga sprawa kurka co Ty oszalałeś z tymi rejestracjami i ochroną przed spambootami? Tyle pytań antyspamowych? Jak żyję nie widziałem czegoś takiego, musiałem tutaj wpaść jak odkryłem, ze masz forum.


Cz sty 08, 2015 11:37 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Tomasz Lis konkurencja
Jak się wpisuje moje nazwisko i inne imię, to nic dziwnego, że mnie znaleźć nie można. ;)

Na imię mam Krzysztof. Ale od dłuższego czasu nie złoszczę się już, gdy komuś się imię myli, bo jednak Tomasz Lis jest znacznie bardziej znany i ludziom się to połączenie imienia z nazwiskiem wbiło mocno w pamięć.

Tymczasem na "Krzysztof Lis" Google znajduje mój blog o zarabianiu na blogach bez problemu.


Pt sty 09, 2015 12:40 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.