Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr paź 18, 2017 3:51 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Sprzedaż na aukcjach grupowych 
Autor Wiadomość

Post Sprzedaż na aukcjach grupowych
Witam!
Chcę wkrótce ruszyć ze sprzedażą na aukcjach grupowych, dokładnie na Mergeto.pl. Głównie chciałbym sprzedawać w dziale budownictwo.
Co o tym myślicie? Dużo ludzi już jest zainteresowanych tego typu serwisami?

N lut 03, 2013 1:36 pm

Post Re: Sprzedaż na aukcjach grupowych
Zakupy grupowe nadal są popularne, choć nie tak jak na początku. Ale uważam, że nadal warto tam prezentować swoje oferty :)

Pt lut 22, 2013 11:50 am

Dużo moich znajomych nadal korzysta z zakupów grupowych, ja zawsze wyszykuje tam jakiś okazji ubraniowych, albo gadzedziarskich , prawie wszystkie prezenty kupuje na zakupach grupowych, takie przyzwyczajenie:) Lubie również kupować w sklepach internetowych -ostatni mój zakup to torba podróżna

katalog stron

Wt mar 19, 2013 3:45 pm

Aukcje grupowe są teraz bardzo modne, sam z nich korzystam. Słyszy się o tym wiele dobrego, ale znam kilka osób którzy zostali oszukani np. przez pizzerie (dostali mniejszą porcję, widać był że nikt się nie starał aby wyglądało na smaczne)

_________________________________________________________________________________
Masz już kamień ozdobny w swoim ogrodzie?

Pn maja 06, 2013 9:15 am
Zobacz profil WWW

Nie ma już wprawdzie na nie takiego szału jak kiedyś, ale myślę, że mimo wszystko warto spróbować.

Śr sie 28, 2013 8:59 am

honda napisał(a):
Nie ma już wprawdzie na nie takiego szału jak kiedyś, ale myślę, że mimo wszystko warto spróbować.

No to ja raczej uważam inaczej. Aukcje grupowe czego przykładem jest chociażby grupon - już się ludziom znudziły. W zasadzie, przy materiałach budowlanych zdecydowanie bardziej bym wolał zacząć działalność poprzez e-sklep. Jego odpowiednie wypromowanie na pewno będzie miało dużo lepsze skutki, a koszty w porównaniu z towarem to akurat niewielka kropla. Wielu się boi zaczynać e-biznes, a sam sklep nie jest wcale takim problemem. Jest dużo pomocnych opracowań - http://freshmail.pl/blog/wiedza-i-raporty/jak-zalozyc-sklep-internetowy/ jak założyć sklep internetowy. Chyba dość jasno opisane.

So kwi 12, 2014 11:17 am
Zobacz profil WWW

zgadzam się z tym, że zakupy grupowe trochę się przejadły chociażby widać to po tym, że Ci team (czy jakoś tak) padło.

Wt kwi 15, 2014 2:01 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ]