Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz wrz 21, 2017 8:26 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Sposób na zarobek 
Autor Wiadomość

Post Re: Sposób na zarobek
honda napisał(a):
Zdecydowanie się zgadzam. Gdyby coś takiego istniało, ludzie nie siedzieliby w biurach po 8h dziennie ;)

Niektórzy lubią siedzieć więc siedzą bo lubię nie muszą. Natomiast co do szybkiego zarobku to ostatnio szczególnie na allegro zauważyłem rozkwit dropshippingu. Co druga aukcja to przesyłka z Chin. W sumie opcja dobra, kto nie wie na czym to polega, to w zasadzie dość proste macie profil na allegro i zakładacie sobie u jakieś firmie w której można zamówić z Chin przykładowo [wymoderowano -- przyp. admina].

No i w momencie jak klient u Was zamówi dopiero wy zamawiacie tam, oczywiście cena dla klienta jest wyższa aniżeli u pośrednika - z tego co na aukcjach wdziałem to są tacy którzy skutecznie sprzedają z marżą 100% + . Na pewno plusem jest to, że nie musicie inwestować w towar ani grosza. Jak ktoś chce niech sobie poczyta o temacie i spróbuje.

Nie wiem tylko jak to się rozlicza potem.

Wt paź 14, 2014 12:33 pm
Zobacz profil WWW

Sklep internetowy jak najbardziej sprawdza się jako dobry sposób na zarobek. Prócz stworzenia samego sklepu, nic więcej nie powinno sprawiać trudności w wykonaniu. Sam sklep stworzy Wam firma oferująca projektowanie sklepów internetowych, także wykonają taką stronę profesjonalnie i możecie ruszać ze sprzedażą.

Pn gru 01, 2014 12:28 pm

Na ilu sklepach internetowych już zarobiłeś? Bo ja już parę w życiu prowadziłem i kilka obserwuję i widzę, jak wiele wysiłku to wymaga...

A link wymoderowałem, tu na forum nie akceptujemy spamu.

Pn gru 01, 2014 12:38 pm

Krzysztof Lis napisał(a):
Na ilu sklepach internetowych już zarobiłeś? Bo ja już parę w życiu prowadziłem i kilka obserwuję i widzę, jak wiele wysiłku to wymaga...

Z żoną myślimy nad założeniem sklepu internetowego. Póki co są to dopiero wstępne założenia, bo nie jesteśmy z tych, którzy robią coś pod wpływem impulsu. Liczymy się z wysiłkiem, bo docelowo chcielibyśmy, aby to stało się naszym głównym źródłem utrzymania (choć na chwilę obecną bardziej to wygląda na marzenie ściętej głowy).

Śr gru 10, 2014 3:06 pm

Własna strona internetowa sklep owszem wymagają wysiłku, ale są opłacalne. Mi na początku, pozwolę sobie powiedzieć z czyjego wsparcia technicznego korzystałem, pomógł eyegdesign.com.pl teraz już wszystko sam jestem w stanie zrobić.

Śr cze 17, 2015 2:36 pm

Ja zarabiam na stronach internetowych. :)

Wt cze 23, 2015 7:43 pm

Uważam, że najlepsza jest budowlanka, zawsze ludzie będą się budować. Mój znajomy ma koparki i całkiem nieźle na tym wychodzi.

[ale przestanie nieźle wychodzić, jak mu będziesz spamowe linki zdobywać -- przyp. admina, który wymoderował zupełnie niepotrzebny link do strony]

Cz cze 25, 2015 7:38 am

Budowlanka ma przyszłość, zawsze ludzie będą się budować, remontować domy. Najlepiej szukać na miejscu w swojej miejscowości, ja znalazłam [tu był url, ale admin go wymoderował]praca Czechowice i sprzedaje ubrania tak naprawdę wszędzie można zarabiać. Ciężko jest pracować nastawiając się od razu na najwyższe stawki, wszystkie świadczenia, najpierw trzeba samemu z siebie dać i dopiero potem wymagać, bez roszczeń.

Cz lip 09, 2015 10:57 am

Dobrym sposobem pracy dorywczej w wakacje są parce sezonowe, typu zbieranie owoców, może jest ciężko, ale można ładnie zarobić.

Cz lip 16, 2015 12:57 pm
Zobacz profil WWW

Dokładnie, prace sezonowe są dobrym źródłem zarobku. Już nawet od 16 lat. ;)

Cz lip 23, 2015 9:14 am
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona