Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:49 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 RICI4YOU 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N gru 23, 2012 6:16 pm
Posty: 3
Post RICI4YOU
Witam

Chcę Wam przedstawić program Royal Innovation Club International (RICI)
Program polega na posiadaniu 2 poleconych. Masz 2 poleconych i już nic nie musisz robić.
Możesz pomagać szukać swoim podopiecznym kolejnych refów, dzięki temu szybciej zarobisz $700, a później wskoczył na kolejny poziom gdzie można zarobić $10,000!!!

Tutaj macie krótki filmik na czym polega ten program.
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...nVsKRlCm2Q

Firma działa od 4.12.2011, w Polsce od początku marca 2012
Wystarczy wpłacić $350, po zebraniu poleconych i przejście na drugi board gdzie zarabiamy $700 w następnym board $10,000 a w ostatnim $100,000 !!!!!
Przy aktywnej grupie tj. ok 6 dni mamy $700 na koncie. Przy mniej aktywnej grupie tj. ok 2-3 tygodni.(w grupie której jestem jest jedną z najszybciej rozwijających się grupą w Polsce)

Jeszcze nie widziałem programu gdzie można tyle pieniędzy zarobić w tak krótkim czasie.
Jeszcze jest 2 pozytywna strona tej firmy.

Gdy kupimy kartę będziemy mogli mieszkać w hotelach na całym świecie za darmo !!!!!
Jedyne za co będziecie płacić to jest śniadanie i obiadokolacja (zależy od hotelu)
Firma RICI posiada:
1500 darmowych hotele, 9000 hotele z rabatem 50% , 13 miliardów ofert podróży

Tutaj macie wykaz hoteli:http://www.hotelgoldcard.info/Unlimited_delight_with_Hotelgoldcard.html

Podaję link jeśli ktoś chciałby się zarejestrować:
http://rici4u.com/Addnew1.aspx?id=hayer90

Na priv dam skany z zarobionej kasy
Wiem że w to trudno uwierzyć ale naprawdę na tym programie można zarobić ładną kasę.
Jak macie pytania lub chcieliście dołączyć do piszcie na gg: 45563176


N gru 23, 2012 6:23 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 23, 2012 6:16 pm
Posty: 3
Post Re: RICI4YOU
Dzisiaj mój sponsor zgarnął $700. Jeśli chcecie zobaczyć potwierdzenie to piszcie na gg.
Naprawdę warto jest wejść w ten program :)


Pn gru 24, 2012 10:31 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: RICI4YOU
No dobra, to teraz przełóż z marketingowego na język prostych ludzi -- o co chodzi w tej finansowej piramidzie?


Wt gru 25, 2012 10:20 am
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 23, 2012 6:16 pm
Posty: 3
Post Re: RICI4YOU
na samym dole boardu jest wolnych 8 miejsc. Gdy one się zapełnią osoba która jest na czele awansuje do kolejnego boardu i zarabia $700.
Następnie dalej jest 8 wolnych miejsc i jak je się zapełni to kolejna osoba awansuje dalej i tak cały czas.
Jak już się jest w tym kolejny boardzie to tam jest do zgarnięcia $10,000.
Na priv mogę pokazać zarobioną kasę i dać link do grupy która tym programem się zajmuję. Od nowego roku koledzy wkraczają na amerykańskie fora to zgarną dużą liczbę poleconych. Jak coś to tu pisz lub na gg 45563176


Wt gru 25, 2012 3:47 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: RICI4YOU
Acha, czyli MLM. Wątek do zamknięcia.

[admin]
Zamknięto. Reklam piramid tu nie chcemy.


Śr sty 02, 2013 9:34 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.