Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 21, 2017 11:20 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Rezygnacja z abonamentu w Play 
Autor Wiadomość

Post Rezygnacja z abonamentu w Play
Sprawa przedstawia się tak,że obecnie mam abonament w play. Nie jest zbyt drogi bo brałem bez telefonu ale lecę za granicę. Został jeszcze rok do spłąty tak więc jak widzicie nie opłaca mi się trzymanie tej linii bo i tak nie będę z niej korzystał. Czy można złożyć w play jakieś wypowiedzenie? Czy jednak kara będzie wyższa niż to ile zostanie do spłaty do końca?

Wt maja 19, 2015 8:09 am

Post Re: Rezygnacja z abonamentu w Play
Nie pozostaje Ci nic innego jak się dopytać dokładniej w całej tej sprawie.

Wypowiedzenie złozyć móżna. OBecnie obowiązuje tam 30 dniowy termin wypowiedzenia. Na pewno nie będzie łatwo. Jeśli brałaś jakiś telefon to na pewno trzeba będzie go zwrócić jednak może uda się to jednak zalatwić trochę mniejszymi kosztami.

Śr maja 20, 2015 8:20 am

No własnie wiem. Dzisiaj wybieram się do salonu to tam dokładnie się dopytam. Czy ma znaczenie do jakiego salonu idę? Czy do firmowego czy nie?

A i tak się zastanawiam czy nie lepiej jest tego złożyć po prostu na piśmie ;/ Czy są jakieś wzory czy swoimi słowami napisać jaka sytuacja wynikła ?

Śr maja 20, 2015 9:13 am

Najlepiej to po prostu do nich zadzwoń i dokładnie się dopytaj. Tutaj również masz artykuł na temat składania wypowiedzenia w play:
http://comperia.pl/telekomunikacja/1520 ... -play.html

Szczerze wątpię ,że uda się rozwiązać sprawę bez dodatkowych kosztów ale moze Ci się uda. Nie zobaczysz dopóki nie spróbujesz.

Cz maja 21, 2015 8:49 am

Może sprzedaj cesje umowy np. na allegro - tam wiele takich ofert. A nóż się uda ;)

Cz maja 21, 2015 9:44 am
Zobacz profil WWW

pitro napisał(a):
Może sprzedaj cesje umowy np. na allegro - tam wiele takich ofert. A nóż się uda ;)

Serio się ludzie w taki sposób ogłaszają?

Jak na razie dopytałam się wśród znajomych oraz rodziny. Nikt na razie nie chce takiego zobowiązania ;/

Cz maja 21, 2015 10:15 am

Sam sprawdziłem na allegro z ciekawości i jest tak jak właśnie pisze tutaj kolega. Zapytaj się w play ile będzie Cię kosztowała ewentualna kara za zerwanie abonamentu. Jeśli będzie to bardzo dużo to po prostu ogłość się ,ze sprzedaż cesję z rabatem. Może ktoś się znajdzie.
Napisz jak udało Ci się rozwiazać sytuację.

Pt maja 22, 2015 9:49 am

Wczoraj rozmawiałam z konsultantem.Okazuje sie,że kara jest dosć duża ale wyjaśniłam jak wygląda sytuacja i jednak będzie trochę niższa od tego co musiałabym zapłacic za abonament.
Zastanawia mnie to czy jest to narzucone z góry czy jednak każda sytuacja jest uzgadniania indywidualnie.Tak czy inaczej jest ok.

So maja 23, 2015 8:09 am

Play robi się coraz gorszy.. cały czas telefon gubi zasięg...

Pt lip 10, 2015 3:55 pm
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ]