Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:56 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Reklama rezerwowa 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr cze 25, 2014 10:26 pm
Posty: 21
Post Reklama rezerwowa
Hej!
Czy jest tu ktoś, kto korzysta z reklamy rezerwowej?

Przy tworzeniu jednostki reklamowej jest takie okienko "reklama rezerwowa", która ma się wyświetlać wtedy gdy nie ma reklam odpowiadających naszej stronie. Do tej pory zostawiałam to okienko "w spokoju", dziś znowu zauważyłam i postanowiłam poeksperymentować. Wybrałam "wyświetlaj reklamy z innego adresu URL" i podałam adres swojego drugiego bloga (nie adres obrazka, tylko całego bloga). Ciekawa jestem co się stanie - gdy tych reklam rzeczywiście zabraknie...
Ja sama pewnie tego nie sprawdzę, ale może ktoś już to testował i zechce się podzielić wiedzą? :)

Pozdrawiam.


Śr lip 09, 2014 11:38 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Reklama rezerwowa
To nie zadziała. AdSense wczyta w miejsce jednostki reklamowej cały Twój blog, a to będzie wyglądać co najmniej dziwacznie. :(


Cz lip 10, 2014 9:47 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 14, 2012 4:22 pm
Posty: 144
Post Re: Reklama rezerwowa
W najbliższym czasie będę to testował. Dam znać jak to wygląda.

Jakie znacie systemy reklamowe podobne do AdSense z zagranicy? Oprócz Yahoo.


Cz lip 31, 2014 12:00 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 22, 2014 5:33 am
Posty: 18
Post Re: Reklama rezerwowa
Reklamy rezerwowe to ramki strony html - zrób w kliku html polecenie na przykład swojej drugiej stronie na formacie reklamy jaka jest docelowa ale nie wyświetlona. Puste miejsce warto wykorzystać na promocje swoich stron.


Śr sie 19, 2015 6:47 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 9:22 pm
Posty: 4
Post Re: Reklama rezerwowa
Taka reklama rezerwowa jest dobra ale tylko jako dodatek a nie główne źródło na którym się opieramy by rozpropagować naszą działalność


So sie 29, 2015 1:54 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz gru 10, 2015 9:43 am
Posty: 1
Post Re: Reklama rezerwowa
Na moje to dobre reklamy to takie które stoją w miejscu i się utrwalają np [spam - wymoderowano]Polecam - stojaki reklamowe albo ulotki też dobra opcja ludzie właśnie zapamiętują to bardziej i są podatni na tego typu reklame.


Cz gru 10, 2015 9:45 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.