Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn sty 22, 2018 10:58 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Prezent dla klienta 
Autor Wiadomość

Post Prezent dla klienta
W ramach budowania pozytywnych relacji z klientami postanowiliśmy sprezentować naszym najważniejszym klientom firmowe upominki.Co byście proponowali podarować tak mniej wiecej do 300 zl na klienta?

Śr sty 10, 2018 2:27 pm

Post Re: Prezent dla klienta
tesau napisał(a):
W ramach budowania pozytywnych relacji z klientami postanowiliśmy sprezentować naszym najważniejszym klientom firmowe upominki.Co byście proponowali podarować tak mniej wiecej do 300 zl na klienta?

Wiele osób pewnie doradzi CI tutaj jakieś organizery czy notatniki. Może dlugopisy.Sam jestem jednak zdania,że takie rzeczy ludzie Ci pewnie już dawno posiadają tak wiec nie wiem czy jest to taka dobra opcja. O wiele lepiej jest moim zdaniem sprezentować coś co dana osoba na pewno wykorzysta:
zniżkę w firmie
dobre wino
ewentualnie kosz prezentowy http://www.portalpomorza.pl/wiadomosci/ ... e-dla-firm - zauważyliśmy w firmie, że ludzie z takich włąśnie rzeczy cieszą się najbardziej.

Cz sty 11, 2018 6:29 am

Bardzo fajny taki kosz prezentowy zdecydowanie jeśli chodzi o prezenty dla klientow jest to jeden z lepszych pomyslow.

Pt sty 12, 2018 1:33 pm

Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie :) To się naprawdę bardzo często opłaca :)

Wt sty 16, 2018 5:00 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]