Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:35 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Artur Hirth 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lis 05, 2012 10:46 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Pomorze
Post Artur Hirth
Wiecie już jak się nazywam, Jestem z Pomorza, z małej wsi Połczyno, zatokę widzę z okna, co jest świetne, szczególnie latem( wiecie co mam na myśli 8-) )
Przystojny, lecz nieśmiały brunet o piwnych oczach
Mam 28 lat <--- dość długą drogę musiałem przejść, by zrozumieć, dlaczego jestem inny, zbuntowany i czego chce od życia.

Pytacie, jak to inny?
Nie ukrywam, pochodzę ze skromnej rodziny i ze środowiska robotniczego, 4 lata jako hydraulik, 2 lata stolarz, rok elektryk i wiele innych ciekawych prac miałem, lecz jakoś nigdy nie potrafiłem myśleć jak wszyscy wokół mnie.
Już jako smyk byłem inny, kłóciłem się z polonistką, że nie ma prawa mi mówić jak mam interpretować lektury, Nauczyciel z Historii mnie nie lubił, za dużo pytań zadawałem, które często podważały informacje w podręcznikach, Katechetka traktowała mnie jak belzebuba jakiegoś
I tak jakoś zawsze podburzałem to co nam wpajano.
Jako większy smyk, podburzałem zasady kumpli, nie lubiłem dręczenia innych i nie brałem do siebie zasad prostych takich jak duży to silniejszy, więcej ich to silniejsi. Więc nie raz miałem limo.

No a jak już dorosłem, znaczy się fizycznie. To się dopiero rozkręcałem. Krytykowałem moich szefów, ich błędy, śmiałem się z kumpli którzy potocznie dziobali u szefów, wazelinka itd. by potem jako brygadziści, dostawali opierdziel od szefów, więcej obowiązków i większe kary, jakie prywaciarze lubią dawać.

Więc tak jakoś zawsze broniłem tych co byli gnębieni, pud burzałem zasady, wyróżniając się w tłumie.
Teraz wiecie, dlaczego jestem inny.

Coś o mnie konkretnie? jestem kinomaniakiem, idealistą, lubię gry, dobrą rozrywkę i ciekawe rozmowy.
Moja historia ?
Jak już wiecie, czułem się samotny, czegoś mi brakowało, zacząłem grać w gry przez net, prowadziłem grupy społecznościowe wirtualne, nadal prowadzę, tak zwane Gildie, Klany ale - nadal mi czegoś brakowało.
I co się stało, Powiedziałem STOP!, moje życie, jestem panem swego losu, więc zacząłem badać temat E Biznesu i możliwości by osiągnąć wolność finansową.
Tak zaczęła się moja przygoda z E Biznesem i MLM. i oto jestem tu z wami, z czego się ciesze ( mam nadzieje, że poznam wielu wspaniałych ludzi )


Wt lis 06, 2012 2:07 am
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.