Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:49 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Reklama tradycyjna 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 30, 2017 11:19 am
Posty: 3
Post Reklama tradycyjna
Witam a co myślicie o takim bardziej tradycyjnym kanale reklamy? Mam na myśli rozdawanie gadżetów np. z takiego sklepu: [usunięto spam] ze swoim logo? Myślicie, że to przeżytek? Bo mi się wydaje, że to całkiem dobry sposób dotarcia do klientów.


Pn mar 13, 2017 3:26 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Reklama tradycyjna
Biorąc pod uwagę fakt, że na tym forum rozmawiamy o biznesach internetowych, mam wrażenie, że rozdawanie fizycznych gadżetów ludziom tylko po to, by skorzystali z internetowego biznesu mija się z celem.

Lepiej zainwestować 5 złotych w 5-50 kliknięć w reklamę, niż jedną zapalniczkę z logo.


N mar 26, 2017 10:27 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 19, 2017 1:31 pm
Posty: 1
Post Re: Reklama tradycyjna
Uważam, że tradycyjne kanały reklamy dobrze sprawdzają się, ten psosón reklamowania własnego biznesu jeszcze nie wymarł, dlatego też dołączanie gadżetu z logiem firmy jest dobrym posunięciem. Owszem jest to spory wydatek np. pendrive z logo ale myśle, że na dłuższą metę jest to lepsze nawet od 5 pln wydanych na 50 kliknięc w reklmę. Reklamy są żadko zapamiętywane a gadżet dobrej jakości dłuży przez długi okres czasu a logo na nim przypomina o firmie.


Cz paź 19, 2017 1:38 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz paź 26, 2017 11:19 pm
Posty: 1
Post Re: Reklama tradycyjna
Według mnie to już odchodzi do lamusa :/. Tak jak kolega wcześnie pisał - kliknięcia > zapalniczka z logo.


Pn paź 30, 2017 10:16 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 16, 2017 1:20 pm
Posty: 1
Post Re: Reklama tradycyjna
Reklama tradycyjna owszem jest bardzo ważna, ale ciężko zdecydować się na odpowiednią tak, aby przynosiła zamierzane skutki. Ja proponowałbym pójście w reklamę w internecie. Domyślam się, że większość z nas nie wiem jak się za to zabrać, dlatego odpowiednia [wymoderowano spam]agencja marketingowa pomoże nam w realizacji odpowiedniej kampanii internetowej. Obecnie wszystko dzieje się w internecie, dlatego jeśli zostaniemy zauważeni w sieci to prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu zdecydowanie wzrośnie.


Wt lis 21, 2017 10:46 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 08, 2017 12:15 pm
Posty: 5
Post Re: Reklama tradycyjna
A co myślicie o pozycjonowaniu organicznym. Czytałem właśnie jeden z artykułów ze strony [wymoderowano spam -- jak już czytałeś rzeczywiście jakiś artykuł z tego portalu, to trzeba było go podlinkować, a tak to od razu widac, że kłamiesz i wstawiasz cały komentarz i link tylko po to, by spamować] Są to działania polegające na optymalizacji kodu strony internetowej i jej treści oraz budowaniu profilu linkowego w taki sposób, by wypracować jak najwyższe pozycje w wynikach naturalnych. Osiągnięcie czołowych pozycji na większość słów kluczowych wymaga wprowadzenia wielu zmian w kodzie strony w celu wyeliminowania znaczących błędów. Prócz zmian niewidocznych dla użytkownika, takich jak np.: modyfikacja opisu description, tytułu strony, ustawienie przekierowań, usunięcie duplikatów wewnętrznych.


Pt lis 24, 2017 2:59 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 21, 2017 9:50 am
Posty: 2
Post Re: Reklama tradycyjna
Powiem szczerze, że nie słyszałam dużo o pozycjonowaniu organicznym ale brzmi bardzo interesująco. Moim zdaniem pozycjonowanie jak i [wymoderowano spam]reklama w internecie jest bardzo ważna jeśli chcemy mieć duże znaczenie w sieci. A to właśnie internet obecnie dyktuje warunki.


So lis 25, 2017 10:43 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 8:26 pm
Posty: 5
Post Re: Reklama tradycyjna
Ja niestety nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym... Dlatego też niestety nie będę w stanie pomóc...


Pn gru 11, 2017 1:21 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.