Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 21, 2017 11:09 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Czy te preparaty faktycznie sa skuteczne? 
Autor Wiadomość

Post Czy te preparaty faktycznie sa skuteczne?
Dzień dobry. Muszę się dowiedzieć czegoś więcej o takiego rodzaju kosmetykach. Precyzując, zaciekawiły mnie preparaty orientalne, które są wytwarzane naturalnie i są o wiele lepsze od tych oferowanych w aptekach. Na jednej stronie: [wymoderowano spam] wyczytałem, że mydło alep ma bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten przyspiesza gojeniu się ran i można go stosować przy skórze trądzikowej? Mam syna, który posiada obfity trądzik i żaden z konwencjonalnych preparatów nie pomaga na tą chorobę. Lekarka, która go leczy zaleca zabiegi laserem IPL. Natomiast koszt teko typu kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Dlatego szukam mniej kosztownej alternatywy. Czy ktoś z was miał styczność z szamponem z czarnuszki? Będę zobowiązany za wasze opinie.

Pn lis 07, 2016 12:27 pm

Post Re: Czy te preparaty faktycznie sa skuteczne?
ja to bym do takich preparatów podchodził z dystansem... tak samo jak do tematu Aspartam a odchudzanie jedni mowia ze aspartam jest rakotworczy i szkodliwy inni pisza zas ze pomaga w odchudzaiu ja to juz sam nie wiem... jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Wt wrz 12, 2017 9:02 am

Lepiej podejść do tematu naturalnie i zdrowo zamiast faszerować się jakimś syfem, naprawdę....

Pn wrz 18, 2017 6:57 am

według mnie najbardziej skuteczne są kosmetyki naturalne, tylko takie stosuje

Pt wrz 22, 2017 1:33 pm

Dla mnie bazą są produkty, które są dostępne w naszym klimacie i które znam choćby ze słyszenia jak: https://www.doz.pl/czytelnia/a2632-Zdrowotne_wlasciwosci_czarnego_bzu zawsze więc czytam skład czy to kosmetyku, który rzekomo jest naturalny. Znam też osoby, które same robią sobie co niektóre kosmetyki ale to wymaga nieco więcej wiedzy i zaangażowania.

Pt paź 06, 2017 8:15 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]