Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So paź 21, 2017 11:24 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Zetaniche - Program Partnerski 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 09, 2017 10:55 am
Posty: 6
Post Zetaniche - Program Partnerski
Witam wszystkich, 8-)

aż tematyka tego forum związana jest z programami partnerskimi i biznesem online, chciałem zaprezentować tu naszą sieć programów partnerskich, Zetaniche.

Zetaniche to sieć programów partnerskich działająca w oparciu o wydajność, założona w roku 2015 oraz zatrudniająca profesjonalny zespół ludzi z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży.

Zetaniche kładzie nacisk na wykorzystywanie umiejętności i wiedzy w celu umożliwienia swoim partnerom promocji najbardziej popularnych produktów w takich kategoriach branżowych, jak: zdrowie, uroda, odchudzanie oraz portale randkowe, w krajach o ogromnym potencjale, który, jak do tej pory, nie został należycie wykorzystany.

Działamy w następujących krajach: Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina. Do najbardziej popularnych produktów w Polska należą Go Slimmer, Nil Smoke, Vein Stopper, przy wypłacie 50% CPA na produkty cyfrowe oraz 20-30% na produkty fizyczne.

Naszym partnerom oferujemy strony docelowe przetłumaczone na język ojczysty kraju, na którego rynek przeznaczony jest produkt i w ten sposób oferujemy możliwość łatwiejszego dotarcia produktu do odpowiedniego odbiorcy.

Przypuszczam, że interesują Państwa nasze warunki płatności oraz dostępne opcje. Wypłata odbywa się co miesiąc, przy minimalnej wysokości 50€ dla posiadaczy e-portfeli Paxum oraz Payoneer i 100€ dla posiadaczy kont bankowych. Oferujemy także tygodniowe i dwutygodniowe wypłaty dla partnerów, których zarobki przekraczają 1000€ lub 1500€.

Nasi pracownicy Działu Pomocy oraz menedżerowie oddziałów chętnie pomogą wszystkim naszym partnerom w osiągnięciu pożądanych celów oraz maksymalizacji zysków poprzez promocję naszych produktów.

Misja Zetaniche to budowanie relacji z naszymi partnerami w oparciu o zaufanie oraz osiąganie zysków, ze szczególnym naciskiem na stały rozwój na rynku, zaś wszystkich zainteresowanych współpracą partnerów zapraszamy do PRZYŁĄCZENIA SIĘ do nas i stania się częścią naszej !

W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę o bezpośredni kontakt e-mail: support@zetaniche.com lub Skype: aff_zetaniche .


Pn cze 12, 2017 7:37 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 09, 2017 10:55 am
Posty: 6
Post Re: Zetaniche - Program Partnerski
Witam wszystkich!

Obrazek

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym affiliate czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem affiliate, z całą pewnością często zastanawiasz się, czy wybrałeś lub wybierzesz najbardziej odpowiedni i najbardziej zyskowny niche do promocji.

Zetaniche nieustannie pracuje nad badaniami rynku i precyzyjnym odczytywaniem potrzeb odbiorców, w związku z czym dąży do tego, aby w swoim pakiecie ofert promocyjnych zawsze mieć najbardziej poszukiwane produkty. Zetaniche koncentruje się na promocji produktów w regionach, które nie posiadają zbyt dużej konkurencji, tak więc wybór promocji naszych produktów, tak bardzo poszukiwanych przez odbiorców w regionach nie posiadających zbyt dużej konkurencji, jest w rzeczywistości zwycięską kombinacją dla każdego publishera.

Jak wybrać niszę?

Jeżeli jesteś bezpośrednim właścicielem witryny, wybierz niszę o zawartości podobnej do Twojej witryny, gdzie możesz mieć pewność co do pozytywnego oddźwięku wśród odbiorców Twojej witryny.
• Jeżeli pracujesz z wieloma źródłami ruchu internetowego lub masz zamiar z nimi pracować, wybierz niszę, która łączy wasze wspólne interesy, gdyż łatwiej zrozumiesz potrzeby odbiorców oraz zwiększysz rentowność kampanii.
• Wybór niszy ze względu na jej popularność, biorąc pod uwagę konkurencyjność regionu do promocji.


O tym wszystkim i o wielu innych interesujących kwestiach przeczytaj w ostatnim wpisie do naszego bloga, który przygotował dla Ciebie zespół Zetaniche. Przygotowaliśmy także materiał dotyczący szczegółów i zalet nisz, z którymi pracuje nasza sieć oraz pewne sugestie na temat tego, które nisze i podnisze wybrać, w zależności od zawartości Twojej witryny, jej potrzeb i celów. Nie zapomnieliśmy też o sugestiach na temat tego, które oferty wybierać w której kategorii. Ze względu na powyższe, nie przegap okazji do tego, aby odwiedzić naszego bloga!

Zeta NISZE to: health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.

Kraje, na terenie których pracujemy to: Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina.

Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ! W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype'a.


Pn wrz 04, 2017 7:45 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 09, 2017 10:55 am
Posty: 6
Post Re: Zetaniche - Program Partnerski
Witam wszystkich,

zespół Zetaniche ciężko pracuje zarówno nad rozwojem swojej sieci, jak i na wzbogacaniu asortymentu dla naszych drogich affiliates oraz na przygotowywaniu materiałów dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać naszą sieć, ale także dołączyć do świata affiliation.

Postanowiliśmy więc, że za pośrednictwem posta z bieżącego tygodnia przybliżymy naszą sieć oraz sposób, w jaki ona funkcjonuje wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową.

Obrazek

Przedstawiliśmy więc kilka kroków, które należyłoby znać, aby rozpocząć z nami swoją pierwszą kampanię. Z naszego ostatniego bloga można dowiedzieć się W jaki sposób poprosić o ofertę, jakie metody reklamy oferujemy, jak skonfigurować śledzenie, śledzić statystyki i o wiele więcej.

Jeżeli nie jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z samym pojęciem affiliates, wyjaśniliśmy to, abyś mógł uzyskać więcej informacji na temat tego, czym w rzeczywistości są affiliates i w jaki sposób możesz dodatkowo zarobić jako affiliate.

Wyróżniliśmy także Top Offers of the week.

To nie koniec…

Będziesz miał okazję przeczytać informacje dotyczące zalet promowania naszych ofert SMS Premium oraz co one takiego przedstawiają.

Jak widać, w naszym ostatnim wpisie do bloga przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących materiałów i będziemy je nadal przygotowywać, tak więc w każdej chwili możesz odwiedzić naszą stronę i zobaczyć, co takiego wyróżniliśmy dla Ciebie.

Oczywiście, wszelkie pytania dodatkowe można do nas kierować bezpośrednio drogą mailową oraz za pośrednictwem Skype'a.

Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ!


Pt wrz 08, 2017 11:20 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 09, 2017 10:55 am
Posty: 6
Post Re: Zetaniche - Program Partnerski
Witam wszystkich,

jak co tydzień, także w tym tygodniu pracowity zespół Zetaniche postanowił podzielić się z Tobą pewnymi informacjami, które z pewnością przydadzą się w osiąganiu zarobków na współpracy z affiliations.

Przede wszystkim, przyjrzyj się naszej cotygodniowej liście TOP Offers.

Obrazek


Ponieważ w tym tygodniu na naszej liście znalazły się też dwa produkty przeznaczone na rynek węgierski, wybraliśmy dla Ciebie kilka przydatnych informacji, jak na przykład: odsetek osób kupujących online na Węgrzech, najbardziej popularne metody płatności w przypadku zakupów online oraz najpopularniejsze wśród Węgrów metody dostaw. Nasze produkty COD w pełni odpowiadają przyzwyczajeniom węgierskich odbiorców, poświęć zatem kilka minut na bardziej szczegółowe sprawdzenie informacji, które przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym blogu i rozpocznij promowanie naszych węgierskich produktów.

Obrazek


Ze względu na to, że bieżący tydzień upływa pod znakiem GEO’s, przygotowaliśmy też dla Ciebie post na temat tego, w jaki sposób wybrać geo ZETA. Wymieniliśmy wszystkie kraje, w których Zetaniche sugeruje obecnie oferty promocyjne, mając na uwadze konkurencyjność oraz pewne przyzwyczajenia mieszkańców tych krajów w zakresie robienia zakupów online.

W postach, które pojawią się w niedalekiej przyszłości, zajmiemy się szczegółowiej każdym z tych krajów, nie zapomnij więc zapisać się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić wszystkie nowości.

Nie promujesz jeszcze naszych ofert? Ponieważ każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie nowości i dostosowujemy się do potrzeb rynku, nie zwlekaj już dłużej!

DOŁĄCZ DO NAS JESZCZE DZISIAJ!


Pt wrz 15, 2017 10:19 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 09, 2017 10:55 am
Posty: 6
Post Re: Zetaniche - Program Partnerski
Jak często zastanawiałeś się nad tym, czy produkt, który promujesz, to właściwy wybór? Czy produkt ten jest w stanie przyciągnąć uwagę osób odwiedzających Twoją stronę lub innych źródeł trafiku, z którymi działasz i czy przyniesie Ci maksymalne zyski?

Zetaniche to sieć afiliacyjna, znana z tego, że w swojej bogatej ofercie produktów do promocji posiada produkty należące do różnego rodzaju bardzo popularnych kategorii i, co najważniejsze, zorientowana jest na to, by w każdej chwili iść z duchem czasu i trendami narzucanymi przez rynek.

Gdy sam wchodziłeś w świat afiliacji, pewnie tak samo opuszczałeś swoją komfortową strefę i decydowałeś się na bardziej zaawansowane i bardziej wymagające formy zarabiania. Zarabianie online jest czymś bardzo popularnym od wielu lat, zwłaszcza w krajach zachodnich, jednak ta forma zarabiania jest także dużym wyzwaniem dla krajów, w których działa Zetaniche.

Mieszkańcy niektórych krajów europejskich nadal posiadają wiele problemów egzystencjalnych lub nie są zadowoleni z wykonywanych w chwili obecnej zawodów, w związku z czym interesują ich możliwości dodatkowych zarobków ONLINE. Praca w domu, samowystarczalność, dodatkowe zarobki! Faktem jest, że marzy o tym każdy z nas!

W tym momencie na scenę wkracza nasz My Cash Professor, produkt z kategorii BizOp (business opportunity). My Cash Professor to zaawansowana strategia zarabiania online, którą oferujemy w celach promocyjnych naszym partnerom w krajach takich, jak: Słowenia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Rumunia, Polska, Węgry, Estonia, Litwa i Łotwa. Produkt jest dostępny do promocji zarówno na platformie komputerowej, jak i mobilnej, zaś prowizja w wyżej wymienionych krajach wynosi: €10. Więcej o zaletach promowania My Cash Professor możesz przeczytać tutaj.

My Cash Professor należy co prawda do kategorii produktów fizycznych, ale Zetaniche, w swojej ofercie produktów do promowania, posiada też produkty cyfrowe. Ludzie są dziś gotowi nie tylko na poszukiwanie metod online zwiększających ich zarobki, ale w ten sam sposób poszukują też przyjaciół, związków lub czegoś więcej. Tak, to prawda. :)

Obrazek

Naszym najpopularniejszym produktem cyfrowym jest bez wątpienia dating chat – WhatsChat. Dlaczego? Ponieważ coraz więcej osób odbiega dziś od tradycyjnych i ustalonych form poszukiwania partnera, coraz częściej poszukując go właśnie online. WhatsChat to usługa premium SMS i należy wspomnieć, że poprzez promowanie tego produktu oferujemy Ci możliwość całkowitej monetyzacji Twojego trafiku, ponieważ nasz produkt działa na obu platformach, komputerowej oraz mobilnej i konwertuje zarówno na trafiku carrier, jak i wi-fi. WhatsChat można obecnie promować w 17 krajach, w których odbiorcy nie są przyzwyczajeni do tego typu reklamy, zaś na temat wysokości prowizji, pełnego opisu produktu oraz zalet promowania możesz przeczytać tutaj.

Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować Cię naszymi produktami, obok których odwiedzający Twoją stronę z pewnością nie przejdą obojętnie! Nie jesteś naszym affiliate? To na co jeszcze czekasz? Dołącz do nas jeszcze DZIŚ!

Potrzebujesz więcej informacji? Jak zawsze, możesz skontaktować się z nami przez: email support@zetaniche.com , skype: aff_zetaniche.


Pn paź 02, 2017 6:21 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 09, 2017 10:55 am
Posty: 6
Post Re: Zetaniche - Program Partnerski
Witam wszystkich,

W Zetaniche pisaliśmy niedawno o określonych krajach low competitve oraz zaletach affiliate marketingu w tych właśnie krajach, no i jestem ciekawa, jak to wygląda w waszym przypadku. Z jakimi krajami współpracujecie, czy promowaliście już produkty w krajach low competitive? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?

Każdemu afiliantowi zdecydowanie przydają się określone informacje związane z krajem, w którym chcą promować określone produkty. Chodzi mi o informacje typu: procent osób korzystających z internetu, nawyki osób robiących zakupy w sieci i opcje płatności, z których korzystają nabywcy. Tego typu informacje dają osobom zainteresowanym afiliacją określoną wiedzę na temat określonego kraju.

Ostatnio, na przykład, udało nam się zdobyć pewne interesujące informacje na temat rynku bułgarskiego. Okazuje się bowiem, że 59,8% mieszkańców Bułgarii korzysta z internetu. Osoby robiące zakupy online stanowią 20% ogólnej liczby mieszkańców, a większość z nich to kobiety. Wśród tych 20% online nabywców, zdecydowana większość woli zapłacić przy odbiorze, co oznacza, że oferty COD to świetny wybór, jeśli chodzi o bułgarski rynek.

Obrazek

Podobna sytuacja ma miejsce w Serbii, której rynek badaliśmy całkiem niedawno, poświęcając mu całego posta. Z internetu korzysta w Serbii 68,1% mieszkańców. Jeśli jednak chodzi o zakupy online, coraz więcej Serbów wybiera ten trend, na co wskazuje stały wzrost liczby Serbów kupujących online, który wynosił ostatnio 10%. Spośród nabywców online w Serbii, każdy wykonuje przeciętnie 13 transakcji online, zaś połowa osób robiących zakupy w sieci także preferuje zapłatę przy odbiorze.

W tekstach opisujących rynki Bułgarii i Serbii zamieściliśmy, rzecz jasna, o wiele więcej tego typu informacji. Dla tych zaś, którzy są zainteresowani współpracą z tymi dwoma krajami, przygotowaliśmy wiele interesujących danych.

Po krótkiej analizie tych danych, można dojść do wniosku, że oferty COD (Cash on Delivery) są idealnym wyborem dla krajów, w których zakupy online nie cieszą się jeszcze ogromną popularnością, ale posiadają dużą tendencję wzrostową. My, w Zetaniche, na wspomnianych rynkach promujemy właśnie produkty COD, nie tylko zresztą na tych, działamy też w wielu innych krajach low competitive. Jeżeli chcecie poznać większą liczbę szczegółów, prosimy o odwiedzenie naszego bloga lub o kontakt.

Nie jesteś jeszcze częścią sieci Zetaniche? Nie czekaj, dołącz do nas już dziś


Pn paź 16, 2017 12:49 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.