Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz wrz 21, 2017 8:24 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Darmowe oprogramowanie dla biznesu 
Autor Wiadomość

Post Darmowe oprogramowanie dla biznesu
Cześć!

Szukam dobrego i najlepiej darmowego oprogramowania dla biznesu. Mowa o takich modułach jak program do fakturowania, mała księgowość czy CRM. Czy spotkaliście się kiedykolwiek z takim oprogramowaniem? Będę wdzięczny za wyrażenie Waszej opinii.

Pozdrawiam!

Wt sie 01, 2017 9:16 am

Post Re: Darmowe oprogramowanie dla biznesu
No to idealnie trafiłeś. Tutaj https://x13.pl/ rzeczy o których mówisz dorwiesz za bezcen :) Sam kiedyś jak pracownik powiedział mi, że można to dostać tak tanio to śmiałem się do rozpuku i nie mogłem w to uwierzyć... Dziś już jestem o tym w pełni przekonany, zresztą, sam z tego u siebie w sklepie korzystam więc to najlepsza reklama :D

N sie 06, 2017 10:12 am

Według mnie korzystanie z takich darmowych oprogramowań przy prowadzeniu profesjonalnego biznesu mija się z celem. Kiedyś korzystałem z darmowego hostingu i tylko straciłem na to nerwy, dopiero od kiedy mam dobry serwer dzięki https://www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/serwer-od-reki/ i hosting również mogę spać spokojnie, że nic się nagle nie zepsuje. Tak samo jest z oprogramowaniem

Pn sie 28, 2017 6:25 pm

Pawianek jasne, że tak, ale na sam początek darmowe oprogramowanie musi wystarczyć :)

N wrz 17, 2017 7:24 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]