Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz wrz 21, 2017 8:30 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 W jaki sposob mozna dodatkowo reklamowac takie uslugi? 
Autor Wiadomość

Post W jaki sposob mozna dodatkowo reklamowac takie uslugi?
Dzień dobry Mam do was zapytanie związane z promocją firmy, która działa w dość niszowej branży. Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem wind towarowych. Sprzedawane przez nich produkty posiadają bardzo wąską grupę odbiorców i nie łatwo jest wymyślić przynosząca rezultaty formę reklamy. Rzecz jasna firma ma stronę internetową, która jest pozycjonowana w wyszukiwarce internetowej na różnego rodzaju hasła: dźwigi towarowe. Dumam co dodatkowo jestem w stanie uczynić, aby [wymoderowano spam] reklamować w inny sposób. Posiadanie profilów na serwisach społecznościowych to chyba kiepski pomysł. Liczba osób, która odwiedzi stronę z takiej kampanii będzie bardzo mała. Może wy macie jakieś innowacyjne koncepcję na reklamę tego rodzaju wind towarowych.

Pn lis 07, 2016 9:52 am

Post Re: W jaki sposob mozna dodatkowo reklamowac takie uslugi?
ostatnio koleżanka przyszła do mnie z tym samym problemem :) ciężko wypromować małą firmę samemu, najlepiej powierzyć to specjalistom. Ważne są zarówno ulotki, torby reklamowe jak i organizowanie stoisk na targach. Ja poleciłam mojej koleżance skorzystanie właśnie z usług fachowców. Wiem, że wybrała http://reklamamalejfirmy.pl/ i była zadowolona, bo firma zaczęła przynosić większe zyski :)

Pn cze 12, 2017 12:07 pm

a jak jest u Was z usługami statystycznymi? Potrzebuje czegoś profesjonalnego, konkretnego bo w mojej firmie źle się zaczęło dziać czy sądzicie, że ludzie z http://statsa.pl/uslugi-statystyczne są godni polecenia czy może lepiej wydać pieniądze na coś innego? Pytam, bo nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto...

Wt cze 13, 2017 2:53 pm

Najbardziej skuteczna jest reklama przez internet, to bez dwóch zdań. Ale oprócz tego możemy w naszej firmie wprowadzić jakieś ulotki albo plakaty, które mogą w biurze wisieć na ścianach. Znam dobrą firmę - https://heronart.pl/projektowanie-plakatow/, która zajmuje się czymś takim. Polecam wam zerknąć :)

Pt sie 25, 2017 9:08 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]