Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N paź 22, 2017 4:26 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Internet 
Autor Wiadomość

Post Internet
Hej!

Przeglądając Internet trafiłem na bardzo ciekawy artykuł na stronie http://tygodniksiedlecki.com/t40993-nie.ma.lepszej.technologii.htm, który omawia możliwości i zalety technologii światłowodowej. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że zwykła zmiana kabla może aż tyle zmienić w jakości łącza, ale stwierdziłem, że warto spróbować. Poszedłem więc do mojego dostawcy, żeby zamówić nowe łącze. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Teraz mój Internet ma szaloną wręcz prędkość i nie mam z nim żadnych problemów. Moim zdaniem warto sobie założyć światłowód, żeby polepszyć sobie komfort korzystania z sieci :)

Śr sie 23, 2017 10:58 am

Post Re: Internet
No to ja podobnie trafiłem całkiem przez przypadek na stronę http://podrozujtaxi.pl i zaklepałem sobie termin i na zimę będę zwiedzaćzabytki w Polsce, a co, trzeba rutynę jakoś przerwać bo tak to tylko praca praca praca wykonczyc sie idzie! Polecam tego przewoznika :)

Cz paź 12, 2017 8:01 pm

Internet to w ogóle jest wielka skarbnica wiedzy, ale nie zawsze ta wiedza jest prawidłowa i sprawdzona.

N paź 15, 2017 10:16 pm

Zazwyczaj jest niesprawdzona, taki typowy galimatias tam właśnie jest...

N paź 15, 2017 10:44 pm

dobrze, że nauka idzie do przodu, postęp technologiczny jest ważny

Pn paź 16, 2017 9:50 am

witam, powiedzcie mi proszę co to są te całe światłowody? wszyscy o tym piszą

Śr paź 18, 2017 6:18 pm

No właśnie, do czego komu są te całe światłowody ?

So paź 21, 2017 5:32 pm

To najnowszy sposób przesyłu danych, dzięki, któremu można osiągnąć bardzo dużą prędkość internetu ;) ale fakt, rozwija się ten internet bardzo mocno, zastanawia mnie tylko co będzie za parę lat, jak już teraz można tak dużo przez niego załatwić, chociażby ostatnio znalazłem i wykupiłem polisę narciarską na www.ubezpieczeniaonline.pl/narciarskie/0.html. Myślicie, że kiedyś w ogóle nie będzie stacjonarnych sklepów i lokali żeby załatwiać różne sprawy tylko wszystko przez internet?

N paź 22, 2017 2:43 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]