Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sie 23, 2017 7:03 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 prezent dla siostry 
Autor Wiadomość

Post prezent dla siostry
Witam Was! :) za miesiac moja siostra obchodzi urodziny. Ma ona 22 lata. Nie moge sie zdecydowac co jej kupic. Pierwsza czesc prezentu mam w postaci karnetu na silownie, natomiast o drugiej czesci myslalam zeby kupic jej cos na silownie jakies legginsy czy tez biustonosz. Poszperalam troche w internecie i znalazlam sklep z duzym wyborem takim rzeczy https://www.americanoutlet.pl/pl/ . Ktore Waszym zdaniem bedzie lepsze? :)

Śr mar 29, 2017 12:29 pm

Post Re: prezent dla siostry
Moja siostra zażyczyła sobie na 30tkę płytę indukcyjną żeby jej kupić, na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu ? Tu mam parę przykładowych modeli [wymoderowano spam] meble ma nowe w kuchni, wystarczy tylko wyciąć dziurę w blacie na płytę i gotowe. Moim zadaniem jest znaleźć dobry i sprawdzony model.

Cz kwi 27, 2017 4:49 pm

Wszystko fajnie, tylko weź pod uwagę, że w przypadku odzieży, naprawdę musisz trafić z rozmiarem, a nie zawsze jest to takie proste. Jest przecież mnóstwo prezentów, które idealnie nadadzą się na każdą okazję i dodatkowo nie trzeba martwić się o rozmiar itd.. Dlatego ja kupiłbym coś w rodzaju biżuterii, czy skórzanego portfela [wymoderowano spam]. Takie prezenty nie dość, że są stylowymi dodatkami, to w wielu przypadkach są całkiem praktyczne i służyć mogą przez wiele lat ;) .

A co do płyty indukcyjnej na urodziny... wątpię by dziewczyna będąca w wieku 22 lat, była zadowolona akurat z takiego prezentu. :P

Pt maja 12, 2017 7:47 am

e tam ja swojej siostrze zawsze daje kasę przynajmniej sobie przeznaczy na to co sama chce, a nie :)

Pn cze 05, 2017 10:15 am

ja robie tak samo jak roxa daje kase i niech sobie bierze co chce :D

Wt cze 13, 2017 2:55 pm

Kellerman napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko weź pod uwagę, że w przypadku odzieży, naprawdę musisz trafić z rozmiarem, a nie zawsze jest to takie proste. Jest przecież mnóstwo prezentów, które idealnie nadadzą się na każdą okazję i dodatkowo nie trzeba martwić się o rozmiar itd.. Dlatego ja kupiłbym coś w rodzaju biżuterii, czy skórzanego portfela Money Kepper. Takie prezenty nie dość, że są stylowymi dodatkami, to w wielu przypadkach są całkiem praktyczne i służyć mogą przez wiele lat ;) .

A co do płyty indukcyjnej na urodziny... wątpię by dziewczyna będąca w wieku 22 lat, była zadowolona akurat z takiego prezentu. :P

Pn cze 26, 2017 9:09 am

Ile siostra ma lat? Jeżeli jest już dorosła to może dobrym pomysłem będzie zafundowanie jej zabiegu w klinice medycyny estetycznej. Nie mówię odrazu o powiększaniu piersi, ale może jakiś fajny masaż albo coś w tym stylu. http://dream-med.pl mają fajną ofertę, polecam się zapoznać :)

Pn cze 26, 2017 3:43 pm

Ja bym na twoim miejscu kupił jej po prostu bon podarunkowy.

Pn cze 26, 2017 4:07 pm

Moim zdaniem jakiś fajny biustonosz sportowy powinien być dobrym rozwiązaniem :)

Cz lip 06, 2017 3:58 pm

Moim zdaniem warto postawić na jakiś praktyczny prezent. Świetnie sprawdzają się tutaj jakieś kosmetyki lub książka. Jeśli natomiast ma ona już swoje mieszkanie, to możesz pomyśleć o czymś co może je upiększyć. Ostatnio kupowałem kuzynce na urodziny dywan, który okazał się trafną inwestycją. Tak zadowolonej to jeszcze nigdy jej w życiu nie widziałem :) Jeśli też chcesz kupić fajny dywan to zapraszam na dywanoland.pl/489-nowoczesne, gdzie znajdziesz ich tyle, że będziesz mieć niezły zawrót głowy.

Pt lip 07, 2017 8:36 am
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona