Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lut 20, 2017 2:37 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Czy rynek Niemiecki jest oplacalny? 
Autor Wiadomość

Post Czy rynek Niemiecki jest oplacalny?
Dzień dobry. Mam pytanie, które może wydawać się dość dziwne. Nie od wczoraj mówi się, że Niemcy to naród zamożny. A, więc wymyśliłem, aby wejść na ten rynek. Posiadam firmę z meblami. Dokładnie rzecz biorąc robię zabudowy meblowe na zamówienie. Jest to raczej działalność przydomowa. Natomiast mieszkam w pobliżu granicy i nie jest dla mnie problemem dojechać do osób w Niemczech. Zauważyłem, że polskie firmy już funkcjonują w Niemczech: http://jfmfurniture.de/mobel-im-fitnessstudio i stąd moje pytanie, czy opłaca się wejść na niemiecki rynek. Czy Niemcy przy niższej cenie będą chcieli wybrać polskiego wykonawcę, który nie ma lokalu na terenie Niemiec? Będę wdzięczny za wasze odpowiedzi. Może jest tu osoba, która posiada zbliżony model biznesu w innej branży?

Pn lis 21, 2016 9:18 am

Post Re: Czy rynek Niemiecki jest oplacalny?
Biznes działa podobnie w każdym kraju. Jeżeli Twój produkt będzie w atrakcyjnej cenie i będzie przy tym dobry to na pewno znajdą się chętni.

Cz lis 24, 2016 12:42 pm
Zobacz profil WWW

Post Re: Czy rynek Niemiecki jest oplacalny?
Jeśli okażesz się konkurencyjny dla innych to na pewno uda Ci się wejść na Niemiecki rynek. Jesli to zrobisz pomyśl o korzystnej wymianie walut, bo przy da się. Moge polecić: https://ekantor.pl/ mają najatrakcyjniejsze przeliczniki. Powodzenia.

Cz lut 16, 2017 6:31 pm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]