Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:40 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Układ menu - jak wykonnać? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn lip 18, 2016 10:14 pm
Posty: 1
Post Układ menu - jak wykonnać?
Cześć! Mam pytanie, zamierzam w najbliższym czasie wprowadzić udoskonalenia graficzne na moim blogu. Chciałbym zacząć od rzeczy dla mnie najważniejszej, a więc utworzenia menu na stronie głównej, w którym znalazłyby się odnośniki do poszczególnych moich podstron typu "O mnie", "Kontakt" itp. W jaki sposób mam to zrobić, jakie kroki trzeba podjąć po kolei? Próbowałem już wiele razy, ale jakoś mi nie wychodzi... Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Na ten moment wygląda to tak, bez menu trochę mało profesjonalnie: https://burtalnieprzezzycie.wordpress.com


Pn lip 18, 2016 10:20 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Układ menu - jak wykonnać?
Nie do końca rozumiem pytanie.

Chcesz się dowiedzieć, jak edytować szablon na blogu, by stworzyć w nim menu?

Jak dla mnie, Twój blog wygląda całkiem zwyczajnie. Wyrzuciłbym tylko z prawej szpalty sekcję "meta", bo jest nikomu do niczego niepotrzebna.


Pn lip 25, 2016 10:03 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 26, 2016 2:10 pm
Posty: 7
Lokalizacja: Radom
Post Re: Układ menu - jak wykonnać?
Hmm z tym menu chyba wszystko ok :) Meta wywalić (ja u siebie na dole tez nie daje) i Social tez, skoro juz wczesniej na gorze masz dane kontaktowe :) Ja na swoim blogu to w ogole staram sie oszczednie do tego podchodzic, zeby nie bylo bigosu jak tutaj :)


Pt wrz 30, 2016 12:51 pm
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.