Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lip 27, 2017 9:48 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czy mailing jest bezpieczny? 
Autor Wiadomość

Post Re: Czy mailing jest bezpieczny?
Mam wrażenie, że przedpiśca pisał o filtrach spamowych dotyczących poczty przychodzącej, np. w Gmailu.

Co to za listy adresowe? Czy są powiązane tematycznie z Twoimi blogami?

Pn mar 31, 2014 2:57 pm

W sumie jedna baza była typowo moja, a druga od znajomego, który ją zbierał już ładny czas, ale teraz znalazłem coś jeszcze Mail Planner też z tej grupy fresh mail http://mailplanner.pl/ wszystko wydaje się być napisane sensownie, a jeśli adresy są rzeczywiście sprawdzane i weryfikowane, to nie wiem czy nie spróbować w ten sposób, tylko ciekawe ile to może kosztować wysłałem wczoraj zapytanie mam nadzieje, że w poniedziałek dostanę jakąś odpowiedź.

So cze 07, 2014 10:36 am
Zobacz profil WWW

Krzysztof Lis napisał(a):
Mam wrażenie, że przedpiśca pisał o filtrach spamowych dotyczących poczty przychodzącej, np. w Gmailu.

Co to za listy adresowe? Czy są powiązane tematycznie z Twoimi blogami?

Też właśnie chciałbym puścić mailing. Mam pewną bazę adresów e-mail którą zbierałem od od kilku lat. Zastanawiam się jak to zorganizować, akcja przyniosła wymierny efekt. Aby maile które przygotuje nie zostały uznane za filtry pocztowe za spam.

Pn lut 09, 2015 3:00 pm

Poczytaj o tym w sieci - jest trochę materiałów na ten temat. Podstawa to odpowiednia treść - aby algorytmy antyspamowe nie przekierowały twojej wiadomości do spamu. Nie używaj w tytule lub w treści słów powszechnie uznawanych za takie o charakterze reklamowym.
Kolejna sprawa to jakiś soft przy pomocy którego będziesz mógł przeprowadzać akcje. Nie rób tego z własnego programu pocztowego, bo już zdarzały się takie cyrki, że ktoś zapomniał ukryć kopii i później miał nie za ciekawą sytuację. Tutaj masz taki soft - Mail3 http://mailing.system3.pl/ Wysyłka idzie wtedy z ich adresów ip (są zwykle zaufane więc trafia to do skrzynek odbiorczych a nie do spamu). Możesz analizować też potwierdzenie i skuteczność przeprowadzonych akcji.

Wt lut 10, 2015 12:02 pm

Moim zdaniem mailing ma niską skuteczność, to tylko zapychanie skrzynki pocztowej klientów.

Pn lis 16, 2015 2:45 pm
Zobacz profil WWW

Ja nic nie wiem o wpływie mailingu na pozycje w google. Nigdy o czymś takim nie słyszałam. Za to na pewno sposób pisania maili będzie miał wpływ na to, czy będą czytane, czy też nie. Jeśli maile będą pisane skutecznie, o przynajmniej część z nich zostanie otwarta przez adresatów, jeśli nie to z pewnością większość, jeśli nie wszystkie oznaczone zostaną jako spam. Tu jest nieco informacji na ten temat [wymoderowano spam] .

Cz lut 02, 2017 12:56 am
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2