Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:04 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Prywatnie w socjal media 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 19, 2012 5:12 pm
Posty: 3
Post Prywatnie w socjal media
Fanpage na facebooku to na tę chwilę obowiązkowa cześć promocji bloga. Ja do zwiększenia ruchu prowadzę również konta na twitterze i instagramie i tych platform będzie dotyczyło moje pytanie. Zauważyłem, że od typowych kont "firmowych" większą popularniejszą cieszą się tam konta prywatne dziennikarzy czy publicystów.

Nie uważacie wobec tego, że skuteczniejsze będzie promowanie tam treści swoją prywatną osobą? To przecież jeden z elementów utożsamienia autora z jego blogiem i nawiązywania więzi z czytelnikiem.


Wt sie 27, 2013 10:07 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Prywatnie w socjal media
Ma to dobre i złe strony.

Jeśli na profilu prywatnym nie publikujesz nic, czego nie powinni oglądać ludzie niebędący Twoimi znajomymi, to nie ma problemu.


Cz sie 29, 2013 2:14 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 30, 2014 10:26 pm
Posty: 3
Post Re: Prywatnie w socjal media
Niektórzy mają dwa konta prywatne jedno dla publiki, drugie - tajne dla krewnych i znajomych królika.

Ja zakładam, że wszystko, pod czym podpisuję się imieniem i nazwiskiem, względnie avatarem z moją facjatą, ma się nadawać dla publiki.


Wt gru 30, 2014 10:56 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt wrz 11, 2015 10:50 am
Posty: 4
Lokalizacja: Katowice
Post Re: Prywatnie w socjal media
Można by nawiązać kilka kontaktów z znanymi osobami i zapłacić im za umieszczenie linka na swoim profilu do twojego bloga albo za napisanie postu z linkiem.


Śr wrz 30, 2015 1:55 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz mar 24, 2016 1:54 pm
Posty: 2
Post Re: Prywatnie w socjal media
Moim zdaniem stworzenie dwóch oddzielnych kont jest najlepszym rozwiązaniem


Cz mar 24, 2016 1:56 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 17, 2013 8:26 am
Posty: 2
Post Re: Prywatnie w socjal media
Ja też uważam, konto prywatne powinno zostać prywatnym, a firmowe powinno mieć osobny profil. To służy budowaniu wizerunku marki i świadomości wśród potencjalnym klientów.


Wt kwi 05, 2016 7:43 am
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 16, 2016 9:54 pm
Posty: 4
Post Re: Prywatnie w socjal media
Ja mam konto firmowe i prywatne, jednak na prywatnym nie zamieszczam nic co dotyczy moich stron. To takie rozgraniczenie i myślę, że dobrze na tym wychodzę.


So kwi 16, 2016 10:00 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn wrz 26, 2016 10:31 am
Posty: 3
Post Re: Prywatnie w socjal media
Również mam tak samo, konto firmowe zupełnie oddzielny profil i prywatne tak samo.


Pt paź 07, 2016 9:00 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 30, 2017 11:19 am
Posty: 3
Post Re: Prywatnie w socjal media
Ja uważam, że promocję w social media powinno się zlecić fachowcom. Sprawdzona agencja wypromuje Twoją stronę, bloga tak, że bardzo szybko zwróci Ci sie koszt. Ja mam sklep internetowy. Było ciężko. Od kiedy współpracuję z tą firmą: [wymoderowano spam], z miesiąca na miesiąc mam coraz wyższą sprzedaż. A no i co najważniejsze mam z nimi taki system płatności, że płace tylko i wyłącznie za efekty ich pracy. Polecam


Pn sty 30, 2017 2:10 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 28, 2018 8:06 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Prywatnie w socjal media
zauważyłam, że coraz więcej osób promuje swoją działalność na prywatnych profilach ze względu, że prywatne konta na fb mają większe zasięgi organiczne niż fanpage


Cz lut 15, 2018 8:01 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.