Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:19 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Blog o diecie i ćwiczeniach 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lut 18, 2014 10:09 pm
Posty: 2
Post Blog o diecie i ćwiczeniach
Witam, bloga pod tym adresem http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ prowadzę już od ponad roku. Nie wiem czy mam coś w nim zmieniać ? Kombinować z własną domeną ? Wyświetleń dziennie mam około 2200 - 2500 osób, jednak zarobki są na bardzo nędznym poziomie, nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić. Może ktoś doradzi ? Z góry dzięki za krytykę i porady.


Wt lut 18, 2014 10:17 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Blog o diecie i ćwiczeniach
W tej chwili to wydaje mi się, że powinieneś pomyśleć o sprzedaży reklamy bezpośrednio, bo przy tej liczbie czytelników już mogłyby być z tego rozsądne pieniądze. No ale pewnie jak ktoś z taką propozycją do Ciebie przyjdzie, to się długo zastanawiać nie będziesz. ;)

Z przejściem na własną domenę mam taki problem, że nie wiem jak będzie z utrzymaniem tego poziomu ruchu, który masz w tej chwili. W dłuższej perspektywie pewnie warto, ale nie wiem skąd masz ruch (większość z Google, Facebooka, czy może kanału RSS?) i nie wiem czy całość przeniesie się później pod nowy adres.

Brakuje mi też zbierania adresów e-mail -- choćby w zamian za wysyłanie krótkiego kursu czy czegoś w ten deseń. Te adresy później będą stanowić wartość same z siebie. :)

Jednostkę AdSense na górze pod nagłówkiem zamieniłbym na największą -- chyba 930x90 jest jeszcze do wyboru. Sam nagłówek bym zmniejszył, bo jak dla mnie powinien być o 1/3 mniejszy -- zajmuje za dużo miejsca. Poza tym wizualnie mi się nie podoba, ale tu się moją opinią za bardzo nie przejmuj, nie mam wyczucia estetyki. ;)


So lut 22, 2014 10:27 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.