Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:28 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Polecacie jakiegoś notariusza? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 27, 2018 10:26 pm
Posty: 5
Post Polecacie jakiegoś notariusza?
Cześć Wszystkim.
Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego notariusza działającego na obszarze Katowic lub miejscowości okolicznych. Tylko muszę od razu zaznaczyć, że chodzi mi naprawdę o kogoś odpowiednio sprawdzonego... Normalnie to wybrałbym coś w Internecie, ale w Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że naprawdę bardzo ciężko się na coś sprawdzonego zdecydować... Czy bylibyście zatem w stanie mi coś polecić? Sprawa może nie jest jakoś szczególnie pilna, ale muszę już na poważnie zacząć się w tym obszarze tematycznym rozglądać.
Ja popytałem póki co swoich znajomych z Katowic i zdarzało się, że polecali na przykład tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Czy uważacie, że jest to oferta warta uwagi? Najbardziej uwagę tutaj przykuwa chyba bardzo szeroki "asortyment" usług. Co o tym sądzicie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Jestem przekonany, że każda porada w tym przypadku mi się przda. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie.


Pn mar 12, 2018 12:46 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.