Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:24 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Ocena bloga 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 18, 2014 10:30 am
Posty: 2
Post Ocena bloga
Co zmienić, poprawić i jak zadbać o przyszłość bloga http://krukus.pl


Pt lip 18, 2014 10:32 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Ocena bloga
1. Wygląda paskudnie.
2. Źle się czyta białe na czarnym tle. Jak byłem młody, to mi to nie przeszkadzało, ale po 30-tce mi się zmieniło.
3. Czemu na stronie głównej jest jakaś informacja "o blogu", która w ogóle mnie nie zachęca do zajrzenia głębiej, a nie lista nowych wpisów, co jest standardem na większości blogów?
4. Po co reklamujesz na tym blogu buty?
5. O czym jest ten blog i dlaczego ja tego nie wiem zaraz po otwarciu strony?


Pn lip 21, 2014 11:33 am
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 18, 2014 10:30 am
Posty: 2
Post Re: Ocena bloga
Dzięki Krzysztofie za rady. Wywaliłem całkowicie poprzedni themes i włączyłem zupełnie nowy.

Jakbyś mógł teraz zerknąć i napisać co zmienić, co polepszyć: będę wdzięczny.


Pn lip 21, 2014 2:17 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Ocena bloga
Wizualnie -- jest znacznie, znacznie lepiej. Choć i tak poprawiłbym np. wyświetlanie na stronie głównej nowych wpisów w trzech albo czterech różnych miejscach szablonu (żółto-biały pasek z przewijanymi najnowszymi wpisami, karuzela z obrazkami, dwie sekcje w głównej szpalcie).

Natomiast cała zawartość merytoryczna tego bloga umyka mojej zdolności jej oceny. Nie wiem o co chodzi w tym całym prawie przyciągania (choć coś chyba kiedyś czytałem), czakrach. Nie wiem, co oznaczają poszczególne kategorie (po co kategoria "Psychiatryk City" i co tam jest?).

Nie wiem też, co oznacza to krukus.pl i jaki ma związek z tytułem bloga.

Generalnie -- spójrz na ten blog z perspektywy osoby, która pojawiła się tam przypadkiem i zastanów się, co ten człowiek miałby na tym blogu zrobić. Co czytać. Czy te ważne dla niego materiały (np. z najbardziej podstawowymi informacjami) są dla niego łatwo dostępne? Czy nie lepiej zaproponować mu np. jakąś listę mailingową, która mu te podstawy prześle do wygodnej konsumpcji na e-mail?

Podtytuł zmieniłbym usuwając dwukrotne "własne". "Wykorzystaj własne życie do spełniania własnych marzeń." znaczy dokładnie tyle samo, co "Wykorzystaj życie do spełniania marzeń.", a jest bardziej rozwlekłe.

Tu:
http://krukus.pl/najwiekszy-sekret-prawa-przyciagania/
naruszasz regulamin AdSense, bo świecisz reklamę na stronie bez treści. W ogóle taka strona nie powinna być widoczna dla użytkowników bloga, ani nigdzie zalinkowana.


Wt lip 22, 2014 2:14 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.