Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:11 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Mój blog 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 03, 2013 11:42 am
Posty: 6
Post Mój blog
Witam wszystkich. Wczoraj utworzyłem bloga i chciałbym się Was zapytać cz jest ok

http://pasjonatakomputerowy.blogspot.com/

Co poprawić ? Coś dodać ? Co zmienić ?

I czy na ten temat można zarobić ?


Pn cze 03, 2013 11:45 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 01, 2012 10:14 am
Posty: 15
Post Re: Mój blog
Można i nie można.

Blog okay poza tym że ma dopiero 2 wpisy więc trudno ocenić. Kolorystyka szablonu (ciemna, mroczna?) wskazuje jak by to była wiedza dla wtajemniczonych. Ja osobiście nie lubię ciemnych szablonów bo kijowo się czyta na lapku kiedy światło masz za plecami. Druga rzecz blogspot. Lepiej zainwestować we własną domenę i hosting. 50 zeta nawet to kosztuje i możesz budować własną markę.

Na takie blogi zawsze będzie popyt bo świat jest pełen imbecyli informatycznych ( każdy z nas nim jest ;) i ludzie szukają informacji, ale z drugiej strony, też jest milion blogów o tej tematyce czyli o wszystkim i o niczym. Szczerze to skupiłbym się na twoim miejscu bardziej na html i css. Wiele ciekawych rzeczy możesz napisać o których każdy chce poczytać. Tworzenie stron, szablonów ( szczególnie moda jest teraz na responsywne), jquery, dla Wordpressa (duża konkurencja). Jest mnóstwo blogów o tej tematyce, ale tez bardzo nie wiele wartościowych, i jeśli odejmiemy od tego blogi które są aktualizowane rzadziej niż raz na 2 tygodnie, to okazuje się że są może kilka. Ja bym na to stawiał na twoim miejscu, jeśli wiążesz z tym swoją przyszłość to w sam raz ( pod własną domeną). Byle byś się nie poddał po 5 wpisach. Bo zanim zarobisz zł ( a na tej tematyce można zarobić) minię trochę czasu.


Pn cze 03, 2013 12:16 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 08, 2013 6:19 am
Posty: 1
Post Re: Mój blog
Tym bardziej, że domena "pasywnezarabianie.pl" jest wolna, a łatwiejsza do zapamiętania przez użytkownika.

_________________
MAHI


Wt paź 08, 2013 6:28 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.