Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:44 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Mam problem z programem google AdSense 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 3:40 pm
Posty: 5
Post Mam problem z programem google AdSense
Jakiś czas temu założyłem bloga. Jestem początkujący, dlatego za bardzo nie wiedziałem jak wypozycjonować bloga. Dodałem go do kilku bezpłatnych katalogów stron i napisałem kilka artykułów. Jednak wejść dalej nie było. Jednak ostatnio sprawdziłem i okazało się że bardzo dużo ludzi zaczęło go czytać. Jest na nim ruch. Chciałem dodać reklame google Ad Sense. Jednak w odpowiedzi dostałem takiego maila. Jak mam go rozumieć, czy to znaczy, że nie mam szans na dodanie na tym blogu reklamy? Oto treść:

Witamy,

Dziękujemy za zainteresowanie programem Google AdSense. Nasi specjaliści sprawdzili zgłoszenie i stwierdzili, że nie spełnia ono naszych kryteriów. Z tego powodu nie możemy przyjąć go do programu.

Wierzymy, że stosowane przez nas zasady pomagają maksymalizować efektywność reklam Google, zarówno z punktu widzenia wydawców, jak i reklamodawców. Weryfikujemy nowych wydawców i zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zgłoszenia. Gdy program rozwinie się, być może uznamy, że jesteśmy w stanie rozszerzyć go na inne rodzaje zawartości witryn.

Informujemy, że możemy nie być w stanie odpowiedzieć na zapytania dotyczące szczegółów decyzji o odrzuceniu zgłoszenia. Dziękujemy za zrozumienie.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje ;)


Cz lut 07, 2013 3:45 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Przeczytałeś zasady AdSense? Zrozumiałeś je? Jesteś pewien, że Twój blog spełnia wszystkie te zasady?

Moja szklana kula nie działa w piątki po 12., więc podaj adres bloga, bo inaczej nie będę w stanie zgadnąć, o co może chodzić.


Pt lut 08, 2013 12:42 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 3:40 pm
Posty: 5
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
http://zwiedzanie-londynu.blogspot.com/

podaje ;)


Pt lut 08, 2013 3:56 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Ja tu widzę co najmniej dwa powody odrzucenia zgłoszenia. Ciekawe, czy wiesz jakie.

Podpowiem jeden: blog prawie nie ma treści. Nie masz co liczyć na przyjęcie do sieci mając 5 wpisów.


Pt lut 08, 2013 6:16 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 3:40 pm
Posty: 5
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Rozumiem to, że mam mało treści, ale z drugiej strony są wejścia. Tylko zastanawiam się dlaczego nie napisali po prostu: rozbuduj bloga. Z drugiej strony tą wiadomość można rozumieć tak, że nawet jak dodam jeszcze wiele wpisów to i tak nici z reklam. Jestem w kropce i bardzo proszę o dodatkowe rady ;)

Bo nie wiem czy jest sens pisać na nim regularnie. Żeby nie okazało się, że będzie problem z reklamami.


Pt lut 08, 2013 7:21 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Jeśli dalej będziesz pisać tak, jak teraz, to w dalszym ciągu łamiesz jedną z zasad AdSense, mianowicie nie przestrzegasz praw autorskich.


Pt lut 08, 2013 10:59 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 3:40 pm
Posty: 5
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Nie bardzo rozumiem. A o co dokładnie chodzi ?

Jeśli o to co myślę... to te teksty napisałem na podstawie własnych doświadczeń. Zdjęcia faktycznie są skopiowane, ale to jedyny sposób, żeby coś pokazać, bo w końcu tam nie mieszkam.

A co sprawia to wrażenie, że kopiuje czyjeś wpisy....

Napisz proszę coś więcej ;) Bo strona ma wejścia i wysoką pozycje w googlach, więc chciałbym spróbować to pociągnąć, ale jeśli nie ma szans na reklamy....

Podpowiedz coś jaśniej ;)


So lut 09, 2013 12:27 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Nie pisałem o kopiowaniu treści, na myśli miałem właśnie te zdjęcia.


So lut 09, 2013 5:59 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 3:40 pm
Posty: 5
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Dzięki za odpowiedź ;)

Tak podsumowując:

1. mam przestać kopiować zdjęcia i usunąć te istniejące

2. napisać więcej treści

I Twoim zdaniem nie będzie problemu z reklamami ?

Przepraszam za namolność, ale uwierz mi jestem kompletnym laikiem ;)


Cz lut 14, 2013 9:47 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Mam problem z programem google AdSense
Nie dam głowy, że to właśnie o to chodzi, ale nie dowiesz się, jak nie sprawdzisz.

Może pracownik Google ma podgląd Twoich statystyk i na tej też podstawie ocenia, że blog się nie nadaje? Nie słyszałem o tym, ale jak dla mnie jest to całkiem logiczne.


Pt lut 15, 2013 8:39 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.