Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:48 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jaki temat videobloga? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lut 16, 2016 8:42 am
Posty: 4
Lokalizacja: Wałcz
Post Jaki temat videobloga?
Mam drona i chciałabym poznać Państwa zdanie na temat videobloga o życiu zwierząt leśnych i przyrodzie. Czy to ma sens i czy będę miała followersów stałych. Filmiki byłby z mojej okolicy i nie tylko. Czy to ma rację bytu? Uprzejmie proszę o komentarze i Państwa zdanie.


Pn lut 29, 2016 4:46 pm
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: Jaki temat videobloga?
Jestem głęboko przekonany o wyższości wideo nad treścią tekstową w bardzo wielu niszach tematycznych. Także w kwestii prezentowania tego, co można fajnego zobaczyć w okolicy. Dobrze zrobiony film będzie bardziej atrakcyjny, niż dobrze napisany artykuł.

Z drugiej strony kiepski film będzie trudniejszy w odbiorze, niż kiepski artykuł, bo tekst można przeskanować wzrokiem, a materiał wideo trzeba przewijać i łatwo przegapić wtedy ważne informacje.

Niemniej jednak uważam, że warto takie treści prezentować w formie materiałów wideo, a najlepiej jeszcze -- dodatkowo publikować na blogu towarzyszący tekst (dla tych, którym się nie chce oglądać, a wolą czytać). Taki materiał będzie sobie żyć własnym życiem na YT, ale też i na blogu.

Jest sporo materiałów wideo o przyrodzie, lesie, turystyce i cieszą się one umiarkowaną popularnością.


Śr mar 02, 2016 12:43 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 13, 2012 7:16 am
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław
Post Re: Jaki temat videobloga?
Ola, jak już założysz tego vloga, to koniecznie wrzuć link. Temat wydaje mi się świetny i chętnie będę zaglądał, jako że przyrodą od małego się interesuję.


So mar 12, 2016 1:08 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr mar 02, 2016 10:18 am
Posty: 4
Lokalizacja: Jasieniak
Post Re: Jaki temat videobloga?
Dron to świetne narzędzie dla blogera. Zgadzam się z jednym z przedmówców, że treść video z pewnością jest atrakcyjniejsza niż napisany artykuł. Ola życzę powodzenia i daj znać jak Tobie idzie. :D


Cz mar 17, 2016 1:40 pm
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 10:51 pm
Posty: 4
Post Re: Jaki temat videobloga?
Ja nakręcam swoje daily blogi i pokazuję co robię w ciągu dnia


Pn mar 26, 2018 10:53 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.