Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:40 pm

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.



Regulamin działu


Proszę podawać w tytule, o jaką transakcję chodzi, np.: [kupię] [sprzedam] [zlecę] [wykonam].



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 [Sprzedam] dobre teksty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lis 15, 2012 1:21 pm
Posty: 5
Post [Sprzedam] dobre teksty
Witam tak jak w temacie mam do sprzedania teksty unikalne podzielone na podtytuły. Mam teksty z takich dziedzin jak turystyka, podróże,moda,uroda,finanse, biznes,zdrowie, medycyna,sklep internetowy, motoryzacja oraz z wielu innych dziedzin. Teksty dostępne w stałej stawce za 1000 znaków 1,40 posiadam teksty o różnej długości. Istnieje możliwość kupna pojedynczych tekstów jak i całych paczek. Jestem uczciwym sprzedawcą przed każdym zakupem klient może poprosić o fragment tekstu znajdującego się w paczce. TEKSTY SPRZEDAJE TYLKO RAZ. zapłata za teksty przelew bankowy lub PayPal. Możliwość stałej współpracy w przypadku zamówień 200 lub większej ilości tekstów cena dla 1000 znaków jest obniżona do kwoty 1,30. Kontakt ze mną możliwy od godziny 9 do godziny 19-20 codziennie

Za tekst 1000 znaków cena 1,40 zł
Za tekst 1500 znaków 2 zł 10 gr
za tekst 2000 znaków 2,80 zł
i Tak dalej
Kontakt

E-mail plomyks11@gmail.com
G: 4970233


Cz sie 14, 2014 10:33 am
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:11 am
Posty: 599
Post Re: [Sprzedam] dobre teksty
Ile masz tych tekstów odnośnie motoryzacji? Mógłbyś podesłać tytuły na PW?


Pt sie 15, 2014 8:54 am
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.