Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr mar 29, 2017 10:15 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Czy taka praca sie oplaca? 
Autor Wiadomość

Post Czy taka praca sie oplaca?
Cześć. Potrzebuję trochę informacji o tym rodzaju zatrudnienia w charakterze - opiekun osób starszych w Niemczech. Poczytałem wiele o tym zawodzie na rozmaitego rodzaju blogach i forach. Ponoć opiekun osób starszych zatrudniony w Niemczech http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy jest nieźle płatnym zajęciem. Na różnego rodzaju grupach dyskusyjnych udało mi się odnaleźć nawet miesięczne zarobki. Ludzie piszą, iż można wyciągnąć od 1000 do 1600 Euro za miesiąc. Jest to niezła stawka, która by mi pasowała. Natomiast nie mam pojęcia, skąd się bierze tak spora rozbieżność zarobków. Czy to jest zależne od agencji pracy, z którą wyjadę w charakterze opiekuna osób starszych? Czy może są inne kwestie, które na to rzutują. Będę zobowiązany za wypowiedź osób, które mają styczność z tym zawodem.

Cz lis 17, 2016 9:18 am
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]