Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:35 am

Ważne ogłoszenie dla użytkowników forum, linkowanie do zewnętrznych stron odbywa się poprzez serwis adf.ly. Więcej informacji w tym temacie.





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Awaria auta - co robić? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 12, 2017 9:16 am
Posty: 1
Post Re: Awaria auta - co robić?
Nie zawsze aż tak oni żydżą ale zazwyczaj faktycznie jest koszmarnie drogo :/.


Wt lis 14, 2017 2:40 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 15, 2017 2:19 pm
Posty: 1
Post Re: Awaria auta - co robić?
Dobry i sprawdzony mechanik to podstawa. Naoglądałem się programów, w których świetnie były pokazane anty umiejętności niektórych mechaników. Ja mam duży komfort jeśli chodzi o mechanika, gdyż moi kuzyni prowadzą warsztat samochodowy. Jeśli chcemy ograniczyć awarie to powinniśmy często sprawdzać stan swojego samochody. Oczywiście nie każdy zna budowę samochodu, ale jeśli się tym interesujemy to warto poświęcić trochę uwagi na stan techniczny pojazdu. Ostatnio znalazłem w [wymoderowano spam]sklepie internetowym z narzędziami bardzo fajny zestaw akcesoriów do samochodu składający się między innymi z kluczy, wkrętaka, szczypców, latarki itp. Naprawdę warto mieć taki komplet w samochodzie.


Śr lis 15, 2017 2:30 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 28, 2017 6:49 pm
Posty: 1
Post Re: Awaria auta - co robić?
szukam kogoś kto naprawi mi auto w niskiej cenie, wiecie może kto jest najlepsz?


Wt lis 28, 2017 6:50 pm
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 09, 2017 1:42 pm
Posty: 5
Post Re: Awaria auta - co robić?
Znakomicie! Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym ;) Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one ;)


Pn gru 11, 2017 2:31 pm
Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 23, 2017 4:42 pm
Posty: 4
Post Re: Awaria auta - co robić?
Też mam awarię auta, ale takiego... większego bo chodzi o Ursusa. Potrzebuję kupić nową maskę i chcę zapytać kogoś kto jest ogarnięty w tym temacie czy maska z oferty https://www.twojazagroda.pl/pl/p/Maska- ... 53000/1923 jest warta swojej ceny i generalnie jest dobra jakosciowo czy lepiej poszukac gdzie indziej i kupic inna za takie pieniadze?


So gru 23, 2017 4:52 pm
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.